Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Sin City (2005) High Quality DVD Rip

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Sin City (2005) High Quality DVD Rip Empty
MesazhTitulli: Sin City (2005) High Quality DVD Rip   Sin City (2005) High Quality DVD Rip Icon_minitimeWed Mar 26 2008, 20:32

Sin City (2005) High Quality DVD Rip 6x61eeh

Sin City (2005) High Quality DVD Rip 8bf4s2o

Sin City (2005) High Quality DVD Rip 6uoyyj7

Sin City (2005) High Quality DVD Rip 8g3ues0

Kodi:
http://imdb.com/title/tt0401792/
Genre: Action / Crime / Drama / Thriller

Tagline: Hell of a way to end a partnership.

Plot Outline: A film that explores the dark and miserable town Basin City and tells the story of three different people, all caught up in the violent corruption of the city.

Plot Synopsis: A collection of interweaving stories all based in the corrupt, crime infested hell-hole that is Basin City. Heavily influenced by film-noir, the main storylines concern a hulking brute called Marv, who is seeking the murderer of a beautiful woman who was killed while asleep in bed with him; an ex-photographer called Dwight who accidentally kills a hero cop and has to cover it up; and a soon-to-be-retiring policeman called Hartigan who is incarcerated for a crime he didn't commit.

Facts:

Dimensions: 720x544 (anamorph)
Frame Rate: 25fps
Aspect Ratio: 1.92:1
Audio Channels: 5.1
Video Codec: x264 ~580kbps
Audio Codec: Nero HE-AAC 6ch ~260kbps
Language: english
Duration: 1:58:59(total)
Subtitles (english): normal, hard-of-hearing
Size: 700MB
Source: PAL-DVD9

Sin City (2005) High Quality DVD Rip 71yvy4j

Kodi:
rapidshare.com BaCkUpSC.part1.rar
rapidshare.com BaCkUpSC.part2.rar
rapidshare.com BaCkUpSC.part3.rar
rapidshare.com BaCkUpSC.part4.rar
rapidshare.com BaCkUpSC.part5.rar
rapidshare.com BaCkUpSC.part6.rar
rapidshare.com BaCkUpSC.part7.rar
rapidshare.com BaCkUpSC.part8.rar
Sin City (2005) High Quality DVD Rip 7x18ih2

Kodi:
zlatanibra

_________________
Sin City (2005) High Quality DVD Rip Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Sin City (2005) High Quality DVD Rip
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Televizioni dhe Kinematografia ( Filma ) :: Filma-
Kėrce tek: