Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Stine - Ishe Ti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Stine - Ishe Ti Empty
MesazhTitulli: Stine - Ishe Ti   Stine - Ishe Ti Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 21:01

Merri duart qė tė prekin
Merrmi edhe sytė qė tė shikojnė
Merrma edhe ndjenjėn
Qė kėtu brenda tė pėrvėlon
Merri kėmbėt qė erdhėn tek ti
Merrma dhe mendjen
Qė tė mendon
Merrma edhe puthjen
Tė lutem, merrma edhe jetėn

Harroje se ekzistova
Harroje se jetova pėr ty
Harroje se dikur tė desha
E tė besova unė ata sy
Merri, tė gjitha janė tė tuat
Se dua t’jesh e lumtur ti
Veten time s’e shikoj
E kam humbur, s’ekziston

[2x]
Ishe ti qė mė dhurove dashurinė
Ishe ti qė mė dhurove lumturinė
Ishe ti, qė t’gjitha mi more
Tani ike, u largove
Perandore e ndjenjave t’mia
Mos pėrfito nga dashuria
Skllav do jem pėr ty
Deri nė moment qė tė mbyll sytė

Merre fjalėn mė tė bukur
Merre dhe fjalėn “Tė dua”
Merrma edhe ėndrrėn
Qė tė mos jesh me mua
Merre edhe emocionin
Tė lutem, merre edhe xhelozinė
Merri tė fshehtat e mia
Aty gjendet dashuria

Harroje se ekzistova
Harroje se jetova pėr ty
Harroje se dikur tė desha
E tė besova unė ata sy
Merri, tė gjitha janė tė tuat
Se dua t’jesh e lumtur ti
Veten time s’e shikoj
E kam humbur, s’ekziston

(Ishe ti)
[2x]
Ishe ti qė mė dhurove dashurinė
Ishe ti qė mė dhurove lumturinė
Ishe ti, qė t’gjitha mi more
Tani ike, u largove
Perandore e ndjenjave t’mia
Mos pėrfito nga dashuria
Skllav do jem pėr ty
Deri nė moment qė tė mbyll sytė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Stine - Ishe Ti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: S-
Kėrce tek: