Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Elita 5 - Vjeshte ne zemer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Elita 5 - Vjeshte ne zemer Empty
MesazhTitulli: Elita 5 - Vjeshte ne zemer   Elita 5 - Vjeshte ne zemer Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:50

Edhe n'vazhdim----- shiu ngadalė
Asgjė nuk mund tė jetė si mė parė
Se erdh' njė ditė kur unė tė thash
Ne tė dy s'mund t'jemi bashkė
Se erdh' njė ditė kur unė tė thash
Ne tė dy s'mund t'jemi bashkė(refren)
Pėr ty pse tė mendoj
Pse ta humb kohėn unė me ty
Kur ti se kupton
Ēfarė ėshte lojė, ēfarė dashuri
-------------- (2 herė)
Tani ti endesh e penduar
Por tepėr vonė tė ėshtė kujtuar
Se dashuria nuk ėshtė lojė
Kush se di le ta mėsojė
Se dashuria nuk ėshtė lojė
Kush se di le ta mėsojė
(Refreni)*
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Elita 5 - Vjeshte ne zemer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: E-
Kėrce tek: