Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Elita 5 - Simfonia e detit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Elita 5 - Simfonia e detit Empty
MesazhTitulli: Elita 5 - Simfonia e detit   Elita 5 - Simfonia e detit Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:48

Mjegullojnė ngadalė
Kujtimet e mia
Dal pranė detit
Dhe mė mbyt vetmija

(2 herė)
Me kitarė nė duar
Bėj dy-tri fjalė
Me kaltrinė e detit
Du pėr t'u ēmall

Qaj pranė detit
Mbi atė breg
Deti e hap zemrėn
Edhe ai flet

(2 herė)
Shihe ti o mik
K'tė zemrėn time
Edhe une i kam
Po ato mjerime

Por s'u bė e imja
Ajo s'u bė kurrė
Zemra e ngrirė
Erdhi, gjetkė u ul

(2 herė)
Asgje s'ka mbetur
Mė nė jetėn time
Veē dashurisė sė humbur
Dhe ato kujtime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Elita 5 - Simfonia e detit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: E-
Kėrce tek: