Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Elita 5 - E urrej shiun

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Elita 5 - E urrej shiun Empty
MesazhTitulli: Elita 5 - E urrej shiun   Elita 5 - E urrej shiun Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:40

Nė kitarė teli i kėputur
ndali kėngėn mė tė bukur
por s'e ndali shiun nė kėt qytet

Ku je buza e paputhur
dashuria ime e humbur
n'mes tė rrugės unė po lagem vetė

I harruar si njė letėr e djegur
nė kėt rrugė pa adresė kam mbetur

( Refreni )

E urrej shiun kur bie
se njė herė ma fiku njė zjarr
njė zjarr dashurie
I urrej lotėt e mi
sepse i ngjajnė njė shiu
qė mė ndau nga ty

Dashuria ish dikur
vetė kornizė pa pikturė
qė askund nuk e shoh nė mur

I harruar si njė letėr e djegur
nė kėt rrugė pa adresė kam mbetur

( Refreni )
E urrej shiun kur bie
se njė herė ma fiku njė zjarr
njė zjarr dashurie
I urrej lotėt e mi
sepse i ngjajnė njė shiu

(Refreni)
Urrej shiun kur bie
se njė herė ma fiku njė zjarr
njė zjarr dashurie
I urrej lotėt e mi
sepse i ngjajnė njė shiu
qė mė ndau nga ty

Ti ndoshta ishe njė rrufe
qė erdhe shpejt
dhe kur shkove nuk e dita as e di
por kėngėn edhe shpresėn
i le tė treten nėpėr shi
uuuuuuuu

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Elita 5 - E urrej shiun
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: E-
Kėrce tek: