Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Elita 5 - Dashuria e pare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Elita 5 - Dashuria e pare Empty
MesazhTitulli: Elita 5 - Dashuria e pare   Elita 5 - Dashuria e pare Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:39

Ishte njė mbrėmje
...kur ne mbetėm vetėm (vetėm),
ti afėr meje si asnjėherė mė parė,
prej atėherė
…gjithēka unė pėr ty ndjeva (ndjeva),
prita momentin ne tė jemi bashkė...

Dėshiroj qė ta kuptosh,
se pėr ty unė kam nevojė,
tani bashkė qė u takuam,
nuk di se ē'ka t'tregoj,
dua tė zgjohem bashkė me ty,
kur mėngjesi tė agojė,
ėndrrėn time tė pėrflakur
bashkė ta pėrjetojmė...

(refren)
Ti veē pret, asgjė nuk flet,
shpirtin ta rrėmben stuhia,
tė rrjedh loti, tė rrjedh gjaku,
veē njėherė shkon vajzėria
-------------- ( dy herė)

(pėrsėritet nga fillimi)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Elita 5 - Dashuria e pare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: E-
Kėrce tek: