Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Elita 5 - A e mban mend

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 564
Age : 25
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Elita 5 - A e mban mend   Mon Feb 18 2008, 20:29

(2 herė)
A mban mend e dashur ti,
kur mė flisje pėr dashurinė.
Mė thoje se jam poet pėr ty,
i lindur veē pėr dashurinė.

Por shpejt kaloi ēdo gjė,
deti gjeti pėrqafim.
Ēdo gjė nė mes neve,
mbeti vetėm si kujtim.

Por shpejt kaloi ē'do gjė,
deti gjeti pėrqafim.
Nė buzėt e tu shėnohet,
e vet njė nėnshkim.

(refren)
A mban mend e dashur ti,
kur mė flisje pėr dashurinė.
Mė thoje se jam poet pėr ty,
i lindur veē pėr dashurinė.
--------------- (4 herė)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Elita 5 - A e mban mend
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rexhepi nuk e mban premtimin
» Teki Dervishi: 12 dhjetori - disfata definitive e mendėsisė jugosllave

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: E-
Kėrce tek: