Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Elita 5 - Al Kapone

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Elita 5 - Al Kapone Empty
MesazhTitulli: Elita 5 - Al Kapone   Elita 5 - Al Kapone Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:28

C'mė shikon ashtu
Si ndonjė skifter
Qė zogjėt e vegjėl
Nė kthetra i merr.

Je tepėr bėrė xheloze
Pėr te qėnė e mirė
Pra mė ler tė qetė
Kur jam duke pirė
Kur jam duke pirė…

(refren)
Ti s'mund ta pushtosh
Asnjėherė zemrėn time
Si konkuistatori
Amerikėn Latine

S'ta kam vjedhur zemrėn
Une ty me revole
Pa asnjė shpresė mė thua
Se jam Al Kapone
------------------------

Mė dukesh si bleta
Qė m'ushqen me mjaltė
E pastaj mė djeg
Me therėn e zjarrtė

Kėshillat e mia
Vashė mos i harro
Prandaj korrigjohu
E mos mė zemėro
E mos mė zemėro…

(refreni)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Elita 5 - Al Kapone
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: E-
Kėrce tek: