Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Elita 5 - Ti e vrave Dashurin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Elita 5 - Ti e vrave Dashurin Empty
MesazhTitulli: Elita 5 - Ti e vrave Dashurin   Elita 5 - Ti e vrave Dashurin Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:27

Mė kot ti kėrkon mėshirė
Dhe pse vishesh me tė bardha
Shpirti im mė thotė se ti
Nuk je prapė ajo e para.
Shpirti im me thotė se ti
Nuk je prapė ajo e para

Tash vjen edhe ti mė lutesh
Kėrkon falje mbi shpatull
Nuk e di ku merr guximin
Qė sėrisht kthehesh tek unė

(refren)
Se ti e vrave dashurinė
Edhe shkove pas njė horrit
Paqe mes nesh s'mund tė shtijnė
As ushtarėt e UNPROFOR-it
------------- (x 2)

Se ti ndenjat tua i nxorre
mall pa vlerė nė treg tė zi
dashuria humb kuptimin
kur hyjnė zemrat nė llogari

Jo, jo nuk po t'i dua,
lot tė rėndė t'i shoh nė sy,
se ka vajza plot Tetova
e nuk mbahem veē me ty

(refreni)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Elita 5 - Ti e vrave Dashurin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: E-
Kėrce tek: