Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Elita 5 - Xhi me bone

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Elita 5 - Xhi me bone Empty
MesazhTitulli: Elita 5 - Xhi me bone   Elita 5 - Xhi me bone Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:25

Xhi mė bone tej moj vajzė
Halli t'u boft
Xhi mė bone tej moj vajzė
Halli t'u boft
Frejk u rejte, frejk u shejte
Emni t'u haroft.
Frejk u rejte, frejk u shejte
Emni t'u haroft.

Xhi po mė thue tej mer gjal
Syni t'u qoroft
Xhi po mė thue tej mer gjali
Syni t'u qoroft
Frejk u shejta boll tė prejta
Zemra t'u coptoft
Frejk u shejta boll tė prejta
Zemra t'u coptoft

Hiē s'mė prejte tej moj vajzė
Si nuk t'u durue
Hiē s'mė prejte tej moj vajzė
Si nuk t'u durue
Pėr do marka e nji veturė
Me kraktise mue.
Pėr do marka e nji veturė
Me kraktise mue.

S'po t'mar vesht tej mer gjal
Xhi dush tej me m'thane
S'po t'mar vesht tej mer gjal
Xhi dush tej me m'thane
Pa pare jeta s'kalohet
Tej mendja t'ka lanė
Pa pare jeta s'kalohet
Tej mendja t'ka lanė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Elita 5 - Xhi me bone
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: E-
Kėrce tek: