Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Elita 5 - S`mund ta blesh ti shpirtin tim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 564
Age : 25
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Elita 5 - S`mund ta blesh ti shpirtin tim   Mon Feb 18 2008, 20:24

Ti njė kohė ishe me mua
Bashkė ne ndanim ēdo gėzim
Por papritur, njė ditė ike
Dhe harrove ti dashurinė…

Tani luan me njė tjetėr
Qė bėn ashtu si thua ti
E tėrheq atė pėr hunde
Se kjo pėr ty ėshtė dashuri

(refren)
Ndoshta koha do tė t'ndryshojė
Dhe nje ditė do t'mė kėrkosh
Por s'mund ta blesh ti shpirtin tim
Dhe gjithė botėn po ta mashtrosh
------------------------------

Unė tė shoh rrugės vetė
Dhe ti bėn sikur s'mė sheh
Por njė gjė ėshtė e vėrtetė
Ti harron se kush ishe dje

Mund me tjetrin tė zbavitesh
Si me mua qė lozje dikur
Se pėr ty kėshtu ėshtė jeta
Kur e merr si njė aventurė

(refreni)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Elita 5 - S`mund ta blesh ti shpirtin tim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e tė lajthiturve?!A mund tė ngacmohet zjerrmi?!
» Sa sheqer mund tė konsumoj njeriu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: E-
Kėrce tek: