Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Blero - Fotografia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Blero - Fotografia Empty
MesazhTitulli: Blero - Fotografia   Blero - Fotografia Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:13

Tani me ty unė mė nuk jam
I nisur diku larg
Fotografinė tėnde e marr
E laj me lot ngadalė
E pėrkėdhel sikur je ti
Mė duket sikur flet
Gėnjehet kot ky shpirti im
Ėshtė thjesht fotografi

Ti mund tė ndodhesh nė avjon
A ndoshta nė njė tren
Kėrkon gjithēka qė tė harrosh
Por kėmbėn pas e kthen
Por pėrsėri tė kam perballė
Edhe pse ti po shkon
Mbi mur tė bardhė e varur rri
Fotografija jonė

Nuk te lutem mė
Qė ti tė kthehesh mbrapa
Ndoshta ti kėrkon
Njė tjetėr dashuri
Sa here malli
Do ta mbysi zemren time
Do tė gjej nė dhomė njė fotografi

Kaq lehtė unė s'mundem tė harroj
Ate kohėt qė ishim bashkė
E pėsėri unė tė shikoj
Mė dukesh se je pranė
Mė dukesh kaq e bukur sot
Varur mbi njė kornizė
Gėnjehet kot ky shpirti im
Ėshtė thjeshtė fotografi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Blero - Fotografia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: B-
Kėrce tek: