Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Vesa Luma-Jemi dhe S'jemi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Vesa Luma-Jemi dhe S'jemi Empty
MesazhTitulli: Vesa Luma-Jemi dhe S'jemi   Vesa Luma-Jemi dhe S'jemi Icon_minitimeWed Feb 06 2008, 17:09

Ishe nuk ishe
nuk do te jesh
doje dhe sdoje
nuk do me kesh

jemi dhe sjemi
asgje nuk kemi
joo..joo..joo

flisje nuk flisje
e kuptoja une
2 fjal me i thoje
te dua shume

jemi dhe sjemi
asgje nuk kemi
joo..joo..joo


ref: 2x
a i doje puthjet e mia
a i doje ti
aahh aahh i doje
joo.. Joo..se di

ishe nuk ishe
nuk do te jesh
doje dhe sdoje
nuk do me kesh

jemi dhe sjemi
asgje nuk kemi
joo..joo..joo

flisje nuk flisje
e kuptoja une
2 fjal me i thoje
te dua shume

jemi dhe sjemi
asgje nuk kemi
joo..joo..joo


ref: 3x
a i doje puthjet e mia
a i doje ti
aahh aahh i doje
joo.. Joo..se di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Vesa Luma-Jemi dhe S'jemi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: V-
Kėrce tek: