Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Tingulli 3 - Prishtina Fuckin City

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Tingulli 3 - Prishtina Fuckin City Empty
MesazhTitulli: Tingulli 3 - Prishtina Fuckin City   Tingulli 3 - Prishtina Fuckin City Icon_minitimeWed Feb 06 2008, 17:06

NĖ KĖt Vend Ku Po Jetoj PĖr AtĖ Do TĖ Tregoj
At QĖ E Kam NĖ ZemĖr Tash Dua Ta Harrgjoj
Tani KĖtu ĖshtĖ Thellsija Ime Prej Big Xig Ghetto G
KĖtu ĖshtĖ Prishtina Me Mua VĖrtet Edhe PĖr Ty
Se Tash Krejt Sistemi Gjindet NĖ KĖt Vend
NĖ Prishtina Fuckin City Dhe NĖ Vendet QĖ JanĖ PĖr Rreth
Ne Jemi KĖtu Aty Te E GjithĖ Rinia
KĖtu Ku Jetojn BashkĖ Mafija E Policija
Yjet E Hip Hopit Dhe TĖ Rockut Kosovar
QĖ Prej Nga Ulpiana Mbretron Ghetto R
Nga Lindja Po NdĖgjohem NĖ East Side Por Shqiptar
VĖrtet KĖtu ĖshtĖ Zemra Dhe Shpirti I Shqiptaris
Vendi MĖ I MirĖ NĖ BotĖ Dhe Stili I Rinis
Lindja E Venit TonĖ Dhe Dora E Perendis
Femrat MĖ TĖ Mira Si GjithmonĖ Ato JanĖ KĖtu
Veq Me Dance With Me Babie AtĖherĖ Puna Ka PĖrfundu

Ref:
Ne Jetojm NĖ PrishtinĖ NĖ Prishtina Fuckin City
Tingulli 3 KĖndon KĖtu NĖ Prishtina Fuckin City
KĖtu GjithmonĖ Do TĖ JetĖ NĖ Prishtina Fuckin City
Gjith Hip Hop Do TĖ KetĖ NĖ Prishtina FuckinCity

Po Trgoj Se VĖrtet Jemi NĖ Prag TĖ Perendimit
Krejt Me **** Sillet Loja NĖ JetĖn E Aktrimit
Tash Qyteti JonĖ Jeton Si NjĖ Lloj Hiti
Kjo KĖng Po KĖndohet NĖ Prishtina Fuckin City
Sikur Tisha DjalĖ Prishtinas NdĖgjohet NĖ Gjdo Qytet TjetĖr
Prishtina ĖshtĖ E Re Por Me Tradit TĖ VjetĖr
Jemi Krejt TĖ PĖrzir Qytetar E Katunar
Veq Zoti E Boft Hajr qi Na Ka Bo Shqiptar
Dikur Ishte Lufta Tash Mbretron Krenarija
Mesazhi MĖ Imadh Tani Le TĖ Qihet SĖrbija
Tingulli 3 Tash NdĖgjohet VĖrtet NĖ ShumĖ KĖnde
G Funk Geloxia Tash Tingllon Edhe NĖ DhomĖn TĖnde
Por Mos Ta Haroj Edhe LojĖn QĖ Tash PĖrfundoi
KĖngĖn ‘’dĖshira PĖr JetĖ’’qĖ Dikur KĖtu Mbretroi
Si NĖ Nga Rruga E Lindjes Ashtu Dhe NĖ Perendim
Krejt Ky Regjion Do TĖ Nvaret Tash Nga KĖndi Im

Ref:
Ne Jetojm NĖ PrishtinĖ NĖ Prishtina Fuckin City
Tingulli 3 KĖndon KĖtu NĖ Prishtina Fuckin City
KĖtu GjithmonĖ Do TĖ JetĖ NĖ Prishtina Fuckin City
Gjith Hip Hop Do TĖ KetĖ NĖ Prishtina Fuckin City

NĖ Krye QendrĖn Time NĖ PĖrkujtimin E FĖmiris
E Cila Tash MĖ Rriti NĖ EstradĖn E Shqiptaris
VĖrtet Veq Hip Hop Ishte Jeta E KĖti Qyteti
Ne Jemi Tash KĖtu NĖ Prishtina ****in City
Ku ĖshtĖ MamirĖ LetĖ Ndahet NĖ NjĖ AnĖ
Se Tash Ka ShumĖ Sene ** Kur MĖ ParĖ Nuk JanĖ KanĖ
NĖ Vendet E TĖ Rriturve I Kemi ShumĖ FĖmijĖ
Edhe NĖ Parlament JanĖ Bo Nja Dy-treqin Parti
Kur Ma MirĖ Nuk Ka QenĖ NĖ Regjionin TonĖ
Jeta Jote Mund ZgjatĖ Veq Nja Dy Tre Sekond
Me GjĖneshtra Dallavere JavĖvĖn Dyqysh E Kalojm
Ska Qare Pa KanĖ NĖ Regull Se Policija Intervenojn
Pa NgjehĖ Deri NĖ DhetĖ VinĖ Keret E KokakollĖs
Po TĖ Erdhi Era Alkohol Kimu SillĖ Reth PatrolĖs
Deri Sa Patrolla E Fundit ĖshtĖ MĖ Dehur Se Ti
Kjo ĖshtĖ E PĖrditshmja JonĖ NĖ Prishtina Fuckin City.

Ref:
Ne Jetojm NĖ PrishtinĖ NĖ Prishtina Fuckin City
Tingulli 3 KĖndon KĖtu NĖ Prishtina Fuckin City
KĖtu GjithmonĖ Do TĖ JetĖ NĖ Prishtina Fuckin City
Gjith Hip Hop Do TĖ KetĖ NĖ Prishtina Fuckin City
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Tingulli 3 - Prishtina Fuckin City
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: T-
Kėrce tek: