Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Cilijeta - Serenata

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Cilijeta - Serenata Empty
MesazhTitulli: Cilijeta - Serenata   Cilijeta - Serenata Icon_minitimeWed Feb 06 2008, 16:56

Endri & Stefi
Ti pas perdes sonte mos u fshih
kete keng ty po ta kendoj
te ky cast do vi te t'kendoj

Ciljeta:
Serenata shum i kam kenduar
me serenata shum jam dashuruar
nje kitar mandoline
mbi nje dejj ,tingull i harruar

Serenata zjaret jan leshuar,
Serenata kohet kan ndryshuar
ska kitar as ballkon,
e pas perdes ska te permalluar

Aajajaj
Ne ballkon do t'vi te t'shoh
Ajajaj
Nje te puthur ma dergo
Ajajaj
Un per jet ty do te pres
Ajajaj
Po s'me erdhe do te vdes

Ref:2X
Vetem sonte dua serenate
kohen e shkuar me sill per nje nat
per nje nat[me kitar e mandolin] ,
nje serenat[serenat per dashurin]


Serenata zjaret jan leshuar,
Serenata kohet kan ndryshuar
ska kitar as ballkon,
e pas perdes ska te permalluar

Aajajaj
Ne ballkon do t'vi te t'shoh
Ajajaj
Nje te puthur ma dergo
Ajajaj
Un per jet ty do te pres
Ajajaj
Po s'me erdhe do te vdes

Ref:2x
Vetem sonte dua serenate
kohen e shkuar me sill per nje nat
per nje nat[me kitar e mandolin] ,
nje serenat[serenat per dashurin]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Cilijeta - Serenata
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: Ē-
Kėrce tek: