Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Unikkatil - E Premte

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Unikkatil - E Premte Empty
MesazhTitulli: Unikkatil - E Premte   Unikkatil - E Premte Icon_minitimeWed Jan 30 2008, 17:36

Reni ke mo
e Premte mu bo
kogja moti s'mra
me havera mu pa

Ka nis mu bo terr
teton hina ne kerr
muzika e fort perher
dhipa ment jau merr

Na erdh njona ne der
ajo erdh per mu therr
vin per qdo ver
ato te na me bo ner

Ket pun e kan vrejt
e kan vrejt shum shpejt
nese ti rrin flejt
nju jorku te myt krejt

Na bojna dollavere
dollart lenaj neve
ne bes nuk u preve
ne rrojt naj theve

Se na dina mi perdor
jena msu me pare ne dor
Eks po qojna per qdo or
keq e t'vogla me i perdor

Pra ngo mir dostit
na jena te bronksit
e i rrehim gjoksit
me merita t'boksit

Teton univerzal
me prejardhje ne mal
amerik ti na fal
pa bo pare smun ndal

Sot esht e premte bonu gati
do te kem argtim deri ne 5 sahati
ton naten

Sod esht e premte bohem gati
do te kem argtim deri ne 5 sahati
ton naten

E Ejte e Premte
krejt njejt mu kan bo
si me kon e premte
gjdo nat Bloody Alboz
te veni non stop
i pit i plast
krejt po kcen pi venit hop
kejt po vetni qysh i kena emnat jaoo

Jena ma te mirt
krejt e dini po mos harro
mos te pshton ajo goj
se po rrehesh ton naten
e vet a ka mo

E tash pi kthehem na
te Premtes nejes e kti venit mir
ku kejt jena pi
leni ato prrala se na jena ma te mirt
Bloody Alboz ka te shkojna
t'Premte e bojna rrotullojna
hallakam e qojna

Presioni ky vlla njo mas njo
i punon une jau shti flaken
e percjelli neper dhom
e nese juve sjuv pelqen qka po bojm
e din be dosti vet skom qka te kallxoj

Sod esht e premte bohem gati
do te kem argtim deri ne 5 sahati
ton naten

Sod esht e premte bohem gati
do te kem argtim deri ne 5 sahati
ton naten

Pom doket qe kom lind
per arktim e raki
nuk ka nat qe shkon e diqka nuk pi
boj qmos sidomos kur kom dosta ngat
te dashuren tane
sko me lon rahat

Edhe nuk po don me ik
ajo vet pe lyp se unikkatili
ta knaqi at qik
shoqja krejt u kall ke met pa Igball
se si ta kryj un
ja lshoj dostat rafall

Jena krejt si vllazni
te pashem e te ri
kur tipi je nuk je aty
tipat majn t'zi

Se dost nuk ka argtim
pa viktor e agim
unikkatil presion edhe shoku jeton
qimi nanes le ta dij
un jom mbret o budall
energjetk VDEKMIT per mi ngjall

Unik unikkat unikkatil
nuk ka kopil qe m'afrohet me stil

Sod esht e premte bohem gati
do te kem argtim deri ne 5 sahati
ton naten

Sod esht e premte bohem gati
do te kem argtim deri ne 5 sahati
ton naten

Oooo e premtja ma e trentja
ktu n'nju jork
drejt prej bronksit
presioni unikkatil jetoni
prezentojn Bloody Alboz
Per jetė Per jetė Per jetė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Unikkatil - E Premte
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: U-
Kėrce tek: