Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 West Side Family - Hou cike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

West Side Family - Hou cike Empty
MesazhTitulli: West Side Family - Hou cike   West Side Family - Hou cike Icon_minitimeSat Jan 19 2008, 19:23

Sot eshte festa
une i kam 2 ftesa
je dhe ti baby i bukur
me te gjitha te vertetat
me gjithe qe dua shume ,
nje nate me ty ta kaloj
te shikoj ,te veshtroj
asnje fjale nuk po guxoj

Se ti di te vesh ne faj vetem me 1 shikim
je ne qender te vemendjes ,je shpirti im
qe te ka krijuar zoti nga enderrat e mia
mendet e mia mi shkaterroi fantazia
Ty te kem nje nate ,nje mije nete me ke vajze do
shpirti im shume te do,trupi im te deshiron
Me shume me shton kureshtjen kur ftohte me refuzon
me bisht te syrit me shikon,pa hormonet mi harbon
eh,te dua shume ,po te pyes a mund te vij?
qe rimelin te ta heq,buzekuqin te ta fshij
pastaj une e ti ,nate e gjate ne nje shtrat
duke i zbuluar njeri-tjetrin te fshehtat tona pak nga pak
drita qetesi,.....
deshire e ndonje britme???

(Ref)
Oh ēike ēike luje nga nje ēikč
oh luje belin ēike nga nje ēikč
oh ēike ēike luje belin ēike
Oh nga nje ēikč

Sa me pelqen,menyra jote si ti kercen
sa me pelqen menyra jote si defren
sa me pelqen se si rripin ti e .....
sa me pelqen

Sa i pelqen kesaj ēike??

Menyra venger njerezit i shikon
menyra jote sexy tangat expozon
floket e tu te gjata qe me eren ngaterrohen
nje mije fantazi me ty flene edhe zgjohen

Ti e di sa do doja te te kisha
i fshehte ne dhomen tende i padukshem te isha
oh kemisha,me gjunjet e prisha
dhe mbulesa jote e fundit kalonte neper gishta
Po kur me kalon afer ,oh sa shume me turbullon
me shkakton emocion,cdo hormon ma ngacmon
duket beli yt i holle shume eksravagante
sillesh arrogante per te qene interesante
Por ndryshe me shfaqesh oret e vona kur defrehesh
nga pasjonet e ethshme ti shpirti im rrembehesh
psheretima nga zjarri yt me dilte
oh ēike ēike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
West Side Family - Hou cike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: V-
Kėrce tek: