Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Rihanna - S.O.S

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Rihanna - S.O.S Empty
MesazhTitulli: Rihanna - S.O.S   Rihanna - S.O.S Icon_minitimeTue Jan 15 2008, 21:31

[Intro]
Lalala lalala la la lala la Ohhh
You know I never felt like this before
Lalala lalala la la lala la Ohhh
Feels like so real

[Verse 1]
I'm obsessive when just one thought of you comes up
I'm agressive just one thought of closing up
You got me stressing, incessantly pressing the issue
'Cause every moment gone you know I miss you
I'm the question and you're of course's the answer
Just hold me close, boy, cause I'm your tiny dancer
You make me shaken up, I'm never mistaken
But I can't control myself, got me calling out for help

[Chorus:]
S.O.S. please someone help me.
It's not healthy for me to feel this
oh, you are making this hard,
I can't take it see, it don't feel right
S.O.S. please someone help me
It's not healthy for me to feel this
oh, you are making this hard
You got me tossin' and turnin' and can't sleep at night

[Bridge]
This time please someone come and rescue me
Cause you on my mind, It's got me losing it
I'm lost you got me lookin' for the rest of me
Love is testing me but still I'm losing it
This time please someone come and rescue me 'cause you on my mind, It's got me losing it
I'm lost you got me looking for the rest of me, got the best of me, so now I'm losing it

[Verse 2]
Just your presence and I second guess my sanity
Yes it's a lesson, It's unfair, You stole my vanity
My tummy's up in knots so when I see you I get so hot
My Common sense is out the door, can't seem to find the lock
Take on me (uh huh) you know inside you feel it right
Take me on I put desire up in your arms tonight
I'm out with you, you got me head over heels
Boy, you got me hanging on the way you make me feel

[Chorus]
S.O.S. please someone help me
It's not healthy for me to feel this
oh, you are making this hard
You got me tossin' and turnin' and can't sleep at night

[Bridge]

Boy, you know you got me feeling open
And boy, your love's enough with words unspoken
I said boy, I'm telling you, you got me open
I don't know what to do it's true
I'm going crazy over you, I'm begging

[Chorus]
S.O.S. please somebody (someone) help me
It's not healthy for me to feel this
oh, you are making this hard
You got me tossin' and turnin' and can't sleep at night

[Bridge (2x)]

[Outro]
Lala lala lala lala Ohhh
Ohh ohh lala lala lala lala oh oh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rihanna - S.O.S
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste ne gjuhe te huaj-
Kėrce tek: