Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Vanilla Ninja Why?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Vanilla Ninja    Why? Empty
MesazhTitulli: Vanilla Ninja Why?   Vanilla Ninja    Why? Icon_minitimeTue Jan 15 2008, 21:23

Time on my phone shows eleven thirty-four
When I open up my eyes today
Don't really feel like waking up from bed
To go to school or studio
Grabbing a "Vogue" from the floor
Turn it's pages
Think it's such a waste of quality paper

(chorusVanilla Ninja    Why? Smile Why does it still snow in the spring
Why don't you like the songs that I sing
Why can't I get any satisfaction
Out of the things that should bring me happiness

Still lie in bed, it's already dark outside
Eating up a pack of chips
Switch on TV and listen to CDs
Rejecting all the phone calls
It's getting late and I'm still only chilling
Clock shows it's midnight so I fall asleep

(chorus)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vanilla Ninja Why?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste ne gjuhe te huaj-
Kėrce tek: