Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Nora Istrefi - S'jam e jotja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Nora Istrefi - S'jam e jotja Empty
MesazhTitulli: Nora Istrefi - S'jam e jotja   Nora Istrefi - S'jam e jotja Icon_minitimeMon Jan 14 2008, 22:34

Tjeterkush te thot te dua
dhe i puth buzet e tua
kurse une e mallkoj veten qe te lash
e kuptova sa te deshta
atehere kur pa ty mbeta
dhe ishte shum vone
qe te jetonimin bashke


ref: 1x
askush sme deshti sikur ti
dhe tani me vjen keq
qe vone e mora vesh

askush sme deshti sikur ti
dhe tani qe kam nevoje
buzet smund ti shijoj

edhe netet jan te ftofta
kur e di qe sjam e jotja
kur e di qe zemren
tende ta kam thy
edhe pse sme beson fare
dua qe te kerkoj falje
qe skam mundur t ekaloj
me gjate me ty


ref: 3x
askush sme deshti sikur ti
dhe tani me vjen keq
qe vone e mora vesh

askush sme deshti sikur ti
dhe tani qe kam nevoje
buzet smund ti shijoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nora Istrefi - S'jam e jotja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: N-
Kėrce tek: