Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Nora Istrefi - Ajo tė pėlqen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

MesazhTitulli: Nora Istrefi - Ajo tė pėlqen   Mon Jan 14 2008, 22:32

Pse nuk mė tregon
ku ishe dje
dikush mė tha
tjetrėn e ke
kush ishte ajo
mė thuaj tani
a janė vetėm fjalė
dua ta di

Ajo tė pėlqen,e mua mė gėnjen
dhe del gati ēdo natė
ajo po tė pret,e mua po mė vret
a s'tė vjen keq aspak

Po e shoh tashtė sa mė ke dashtė
mos mė kujto kurrė
e vrave ti kėtė dashuri
pėr njė aventurė

Pse nuk mė shikon
kur flas me ty
ndoshta ke frikė
t'mė shohėsh nė sy
ē'do njeri gabon
kėtė ēdokush e din
por kjo ėshtė mė shumė
mė shumė se gabim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nora Istrefi - Ajo tė pėlqen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Musa Jupolli:Nora e Kelmendit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: N-
Kėrce tek: