Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Nora Istrefi - Njė lule mbi varr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

MesazhTitulli: Nora Istrefi - Njė lule mbi varr   Mon Jan 14 2008, 22:30

Njė lule mbi varr
e vura pėr ty
kam shumė mallė
e s'tė shoh nė sy

Dheu ėshtė i ftohtė
sikur zemra ime
mbushur lotė
pa gėzime

Sikur veq njėherė
tė ishe kėtu i gjallė
tė premtoj se shumė thellė
do tė ndiheshe krenarė (2x)

(refren 2x)
Emrin tėnd po e pėrmend
por spo mundem ta thėrras
ēdo gjė kisha dhėnė nė jetė tė ishim bashk
emrin tėnd po e pėrmend
sa vėshtirė qė smund tė flas
mė mungon ēdo gjė nga ti nė ēdo ēast
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nora Istrefi - Njė lule mbi varr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kėze Kozeta Zylo: Dy motra shkodrane, dy lule tė bukura gjithė aromė tė Mėmėdheut tonė
» Musa Jupolli:Nora e Kelmendit
» Lili Bimi: Poezi: Titull "Lule e vetmuar"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: N-
Kėrce tek: