Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Naser Berisha - Biondina Ime

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Naser Berisha - Biondina Ime Empty
MesazhTitulli: Naser Berisha - Biondina Ime   Naser Berisha - Biondina Ime Icon_minitimeMon Jan 14 2008, 22:26

Koha iku, na harroj
mbeti veq kujtimi n“leter
si ngahera, te kerkoj
me gitare bohem i vjeter
para shkolles si dikur
une te pres e ti nuk vije
dhe pyes vehten si i marre
ndonjeher ne mend te bie

ref.
Ku me mbete biondina ime
qe me ngjalle prap kto kujtime
ndonjeher te lutem a me kujton?
ty te kisha yll rinie nje dhurate prej perendie
dashuri e vjeter te kerkoj (2x)

Gjum nuk kam, bie shi
fotografi ti vetem mbete
jeta t“mori large te qoj
nuk e di se ku me trete
jam i vetem si atehere
fati mua nuk me priu
lumturine qe ne e kishim
fatkeqsia e perbiu

ref.
Ku me mbete biondina ime
qe me ngjalle prap kto kujtime
ndonjeher te lutem a me kujton?
ty te kisha yll rinie nje dhurate prej perendie
dashuri e vjeter te kerkoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Naser Berisha - Biondina Ime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: N-
Kėrce tek: