Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 403 - Ne dere te kujte tani po troket

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

403 - Ne dere te kujte tani po troket Empty
MesazhTitulli: 403 - Ne dere te kujte tani po troket   403 - Ne dere te kujte tani po troket Icon_minitimeMon Jan 14 2008, 22:21

Ne dere te kujte tani po troket -403

Premtimet te kan fundose
e vetmuar tashe ke mbete
deshe boten me njullose
por asaj ti si perket


Leri te tjerte te behen aktore
se ishte role i luajtur keqe
Ti nuk u linde si faktore
erdhi koha per tu terheqe

Ti ike pa pyetur se kushe jam
te duhej dikushe qe kishte fame
e tashe ke nevoje per sqarime
dije se jeta, nuk eshte imitim,


aa.. ku je ti
ne dere te kujte tani po troket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
403 - Ne dere te kujte tani po troket
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: 0-9-
Kėrce tek: