Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Duli- Nuse po shkon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Duli- Nuse po shkon Empty
MesazhTitulli: Duli- Nuse po shkon   Duli- Nuse po shkon Icon_minitimeMon Jan 14 2008, 21:06

Duli- Nuse po shkon

E ndegjoj nje Tupan
Qe ushton ne Largčsi
Unč i mbyll ne Shpi
Si Qyqja ne vetmi
Ndonje Pik Loti rrjedh
Nga dy Syt e mi
Dhe leshoj nga nje Vaj
Per Dashuri

E ndegjoj nje Tupan
Qe ushton ne Largčsi
Unč i mbyll ne Shpi
Si Qyqja ne vetmi
Ndonje Pik Loti rrjedh
Nga dy Syt e mi
Dhe leshoj nga nje Vaj
Per Dashuri

Refrain:

Nuse po shkon
Dhe po loton
Shkon per Djal
qe ti se don
Deshmitar jam
Dhe Zojgjt ne Malč
Jemi desht por na kan ndarč

Nuse po shkon
Dhe po loton
Shkon per Djal
qe ti se don
Deshmitar jam
Dhe Zojgjt ne Malč
Jemi desht por na kan ndarč

Ne Katerallč nje me Murč
Me esht be Zemra Gurč
Sdu ma kurr Dritč me pa
Se nga Shpirti me kan nda
Sdua Mjeku mem sheru
Sdua Shoktč me mč vizitu
Veq ather kurč ne Varrč kan mem qu

Ne Katerallč nje me Murč
Me esht be Zemra Gurč
Sdu ma kurr Dritč me pa
Se nga Shpirti me kan nda
Sdua Mjeku mem sheru
Sdua Shoktč me mč vizitu
Veq ather kurč ne Varrč kan mem qu

(Refreni pėrsėritet)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Duli- Nuse po shkon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: D-
Kėrce tek: