Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Vesa Luma Luaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Vesa Luma  Luaj Empty
MesazhTitulli: Vesa Luma Luaj   Vesa Luma  Luaj Icon_minitimeSun Jan 13 2008, 14:40

Nėse mė kėrkon kur afrohet nata
Ti premtoj ty baby puthjet e zjarrta
E nėse nuk nguron tė vallėzosh me mua
Kjo ėshtė nata jonė, tė dua, tė dua

Nėse mė kėrkon kur afrohet nata
Ti premtoj ty baby puthjet e zjarrta
E nėse mė tregon ēfarė ndjen ti pėr mua
Kjo ėshtė nata jonė, tė dua, tė dua

Sonte unė dhe ti
Luaj, luaj
Sonte pa kufi
Luaj, luaj, luaj
Sonte ne tė dy
Luaj, luaj
Do tė duhemi
Luaj, luaj, luaj

Nėse mė kėrkon kur afrohet nata
Ti premtoj ty baby puthjet e zjarrta
E nėse nuk nguron tė vallėzosh me mua
Kjo ėshtė nata jonė, tė dua, tė dua

Nėse mė kėrkon kur afrohet nata
Ti premtoj ty baby puthjet e zjarrta
E nėse mė tregon ēfarė ndjen ti pėr mua
Kjo ėshtė nata jonė, tė dua, tė dua

Sonte unė dhe ti
Luaj, luaj
Sonte pa kufi
Luaj, luaj, luaj
Sonte ne tė dy
Luaj, luaj
Do tė duhemi
Luaj, luaj, luaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vesa Luma Luaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: V-
Kėrce tek: