Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Kaltrina Selimi - Ti se don askend

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Kaltrina Selimi - Ti se don askend Empty
MesazhTitulli: Kaltrina Selimi - Ti se don askend   Kaltrina Selimi - Ti se don askend Icon_minitimeSun Jan 13 2008, 14:17

Von e ke kuptu
s'mund te luhet me mu
nuk jam un ajo
qe ti ke mendu

Gjitha tash i ke humb
s'tka mbet asgje
tash je nje askush
drit per ty ska me

Te shoh ne sy
sikur diqka kerkon
thash eshte shum von
edhe pse se kupton

Po perse un ta them
kur ti vet e din
nuk ka asgje shans
t'vazhdojm ne te dy

Po perse un ta them
kur ti vet e din
asgje s'do te ket
s'ka me dashuri

[ref:2x]
Ti fala krejt ti qka don
me zemer ti kam dhen
po ti nuk e meriton
se ti se don askend

Von e ke kuptu
s'mund te luhet me mu
nuk jam un ajo
qe ti ke mendu

Gjitha tash i ke humb
s'tka mbet asgje
tash je nje askush
drit per ty ska me

Te shoh ne sy
sikur diqka kerkon
thash eshte shum von
edhe pse se kupton

Po perse un ta them
kur ti vet e din
nuk ka asgje shans
t'vazhdojm ne te dy

Po perse un ta them
kur ti vet e din
asgje s'do te ket
s'ka me dashuri

[ref:6x]
Ti fala krejt ti qka don
me zemer ti kam dhen
po ti nuk e meriton
se ti se don askend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kaltrina Selimi - Ti se don askend
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: K-
Kėrce tek: