Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Kaltrina Selimi-xhelozoj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Kaltrina Selimi-xhelozoj Empty
MesazhTitulli: Kaltrina Selimi-xhelozoj   Kaltrina Selimi-xhelozoj Icon_minitimeSun Jan 13 2008, 14:08

Ndoshta jam subjektive
se shkoj jeta jo veq njė muaj
ta dish s'ėshtė impresive
kur tė shoh ty si njė tė huaj

xhelozoj me t'prek era
se duroj e lere mv duart tjera

(refren 2x)
dua edhe njė herv t'jem
hiti yt i kėsaj vere
dua veq edhe njė herė
t'jem me ty eja mė merr
dua edhe njė herė t'jem
yll yt i kėsaj mbrėmje
dua veq edhe njė herė
t'jem me ty sikur atėherė

Mė thua jam naive
depresive krejt ti mi thua
mė quaj agresive
veq ish e dashur ti mos mė quaj

xhelozoj me t'prek era
se duroj e lere mv duart tjera

(refren 2x)
dua edhe njė herv t'jem
hiti yt i kėsaj vere
dua veq edhe njė herė
t'jem me ty eja mė merr
dua edhe njė herė t'jem
yll yt i kėsaj mbrėmje
dua veq edhe njė herė
t'jem me ty sikur atėherė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kaltrina Selimi-xhelozoj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: K-
Kėrce tek: