Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Perpara se te prezantoheni lexojeni kete!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Perpara se te prezantoheni lexojeni kete! Empty
MesazhTitulli: Perpara se te prezantoheni lexojeni kete!   Perpara se te prezantoheni lexojeni kete! Icon_minitimeMon Oct 22 2007, 02:00

Perpara se tė prezantoheni ju lutem lexojeni kėtė

--------------------------------------------------------------------------------

Qka ėsht kjo rubrik, kjo rubrik ėshtė vetėm pėr prezantimin e vet vetės nė Forum dhe ėshtė hapur me qellim qė tė gjithė anėtaret e kėtij forumi tė kenė mundesi tė shkruajnė disa gjera mbi vetėn e tyre dhe tė postojnė edhe nje foto personale.

Kjo rubrik ėshtė i hapur pėr publikun dhe vizitohet nga te gjitha moshat, kėshtu qė nuk duam tė lindin probleme nga mė tė ndryshmet. Prandaj po perpiqemi tė qartesojme disa gjėra.

Qfare tė shkruaj ne prezantimin tim?

Pak a shume te gjithe antaret e keti forumi do ti kishin kėto pyetje pėr ju:

1. Si quheni?
2. Sa vjeqar jeni?
3. Ku banoni?
4. Ku keni lindur?
5. Gjendja juaj shoqerore, beqar, i martuar, i divorcuar etj..?
6. Qfare shkolle keni mbaruar?
7. Qfare shkolle po ndiqni?
8. Qfare profesioni keni?
9. Qfare hobi keni?
10.Dėshirat dhe ėndėrrat tuaja?
11.Qfare ju pelqen tė vizitoni nė kėtė forum?
12.Kėnd dota pershendetni mė me kėnaqesi?
etj ....

Prezantimi juaj duhet tė jetė i sinqerte, i thjeshtė dhe tu pershkruaje ju sa mė mirė. Nė kėtė menyre ata qė do te lexojnė prezantimin tuaj do tė krijojne njė pershtypje tė sakte pėr personin tuaj jo mė vetem si identitet virtual, por si njeri normal.


Po foton si ta postoj ?
Kjo foto nuk postohet mė qellim pėr tu treguar anėtareve tė ketij forumi sa i/e bukur jeni, pasi ky forum nuk eshte konkurs bukurie. Vetėm adoleshentet e shohin si tė tillė, por prap duhet te theksoj se foto nuk ėshtė e thanun qė tė postohet gjithsesi e mira kishte me qenė nese e postoni.

Qfare nuk duhet tė postoni nė ketė forum?
Fotot e dikujt qė nuk e viziton kėtė forum. Ne duam tė njihemi vetem me ata qė janė pjesetare tė kėtij forumi virtual.
Nje ose dy foto personale janė tė mjaftueshme pėr tu bėrė tė qartė vizitoreve se kush jeni ju ne jeten e pėrditshme.

Komentet tuaja mbi personin dhe prezantimin e tij/saj nuk lejohen.
Nga: DrInI (admin)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Perpara se te prezantoheni lexojeni kete!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) SHOQĖRIA :: Prezantoni veten nė forum :: Para se tė prezantoheni ju lutem lexojeni kėtė!-
Kėrce tek: