Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Oksana Pochepa, dashuria e re e Mel Gibson

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 28
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Oksana Pochepa, dashuria e re e Mel Gibson   Sat Apr 18 2009, 14:05Mel Gibson tashmė duhet tė shqetėsohet seriozisht pėr pasionin e Oksana Pochepas. Nė njė intervistė pėr “The Sun”, kėngėtarja 24-vjeēare ruse bėri tė ditur se prej muajsh ka njė lidhje sentimentale me aktorin. Sipas saj, kjo ėshtė shumė mė tepėr se njė flirt.
“Bėhet fjalė pėr njė lidhje serioze dhe shpresoj qė ajo tė jetė e vėrtetė dhe tė zgjasė sa mė shumė”,- u shpreh Pochepa. Kėngėtrja ėshtė njohur me aktorin nė gusht tė vitit 2008, kur ajo u caktua tė kompozonte njė kėngė pėr filmin e ardhshėm tė Gibsonit ”Edge of Darkness”. Avokatėt e aktorit janė shprehur se ai dhe bashkėshortja Robin kishin tre vjet tė ndarė dhe lidhja me kėngėtaren ruse nuk mund tė konsiderohet tradhėti.
Menjėherė pas intervistės sė Oksanės, kanė reaguar tė gjitha mediat tė cilat kanė shtuar pyetjen: A ėshtė e drejtė qė Mel Gibson ka njė lidhje dashurie me 24-vjeēaren, pasi ajo ėshtė mė e re se vajza e tij. Megjithatė si kundėrpėrgjigje vjen edhe njė fakt tjetėr, ai i ndarjes sė aktorit me bashkėshorten prej njė kohe tė gjatė, ēka i jep atij tė drejtėn tė jetė i lirė pėr ēdo veprim. Divorci do t’i kushtojė aktorit shumė dhe ėshtė konsideruar si divorci mė i kushtueshėm nė botėn e spektaklit.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Oksana Pochepa, dashuria e re e Mel Gibson
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vangjush Ziko: Poeti, mėkati dhe dashuria
» Monda Korca: "Cdo gje ne jete buron nga dashuria.", Interrviste me aktorin Anastas Nika, Bisedoi Raimonda Moisiu, Gazeta Tirana Observer
» Lediana Kapaj: Dashuria ėshtė art.
» Ēka ėshtė dashuria?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: