Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Agnesa Vuthaj thotė se ėshtė afėr dashurisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 28
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Agnesa Vuthaj thotė se ėshtė afėr dashurisė   Sun Mar 29 2009, 04:06“Jam afėr”, kjo ishte pėrgjigjja e Agnesa Vuthajt nė pyetjen se a ėshtė e dashuruar, duke shprehur dėshirėn qė pėr kėtė tė flas herėve tė tjera. Vuthaj kėtė e ka thėnė dje nė emisionin “Express Plus” nė Kohavision. Ajo ka thėnė se kjo ėshtė hera e parė qė nė njė emision televiziv flet pėr jetėn private, pasi qė gjithmonė ėshtė munduar ta mbaj larg mediave. Miss Kosova 2003 dhe Miss Albania 2004 ishte protagonistja e radhės e emisionit “Express Plus”, nė tė cilin pėr gjithė shikuesit e Kohavisionit ka shpalosur njė ditė tė saj.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Agnesa Vuthaj thotė se ėshtė afėr dashurisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ora e dashurisė
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė
» Cka do tė thotė njė gabim shtypi??????
» Baki Ymeri:MAGJIA E KRISHTĖRIMIT DHE DRITA E DASHURISĖ
» Tė krijosh do tė thotė tė vrasėsh vdekjen

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: