Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 J-Lo: Martesa ime nuk ėshtė nė krizė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: J-Lo: Martesa ime nuk ėshtė nė krizė   Sun Feb 01 2009, 17:17Jennifer Lopez i ka pėrgėnjeshtruar zėrat se martesa e saj me kėngėtarin Marc Anthony ėshtė nė krizė. Ajo ka kėmbėngulur se nuk e kishte mbajtur unazėn e martesės gjate ceremonisė se ndarjes se ēmimeve ‘Globi i Artė”, pasi ajo nuk i shkonte me veshjen e asaj nate.Thashethemet pėr problemet e ēiftit u shtuan kur nė fotografi mungonte unaza. Kėngėtarja deklaroi pėr revistėn “In Touch” se ēdo herė qė nuk vė unazėn e martesės, njerėzit mendojnė se ajo ėshtė ndarė nga bashkėshorti i saj. “Ėshtė ēmenduri. Unaza thjesht nuk mė shkonte me fustanin. Divorci as qė ka qenė dhe as nuk ėshtė njė opsion” ka thėnė ajo. Tabloidet nė SHBA kanė shkruar se ēifti pritet ta pranojė publikisht ndarjen ditėn e Shėn Valėntinit, por zėdhėnėsit e tyre thonė se tė gjitha kėto janė tė pakuptimta.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
J-Lo: Martesa ime nuk ėshtė nė krizė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: