Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Teuta Kurti gati pėr videoklip tė ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Teuta Kurti gati pėr videoklip tė ri   Sun Feb 01 2009, 17:03E njohur pėr paraqitjet unike, kėngėtarja nga Mitrovica, Teuta Kurti, sė fundi ka menduar tė realizojė edhe njė videoklip. “Shumė shpejt do tė nisin xhirimet e videoklipit tė ri”, ka thėnė Teuta. Ajo ka shtuar se edhe kėsaj radhe ka zgjedhur tė bashkėpunojė me tė fejuarin e saj Dardanin. “Ideja pėr realizimin e klipit ka qenė e Dardanit dhe ėshtė tejet interesante, diēka qė nuk ėshtė parė mė parė”, duke shtuar se mė shumė detaje nuk do tė zbulojė. Kurti nė njė intervistė dhėnė emisionit “Express Live” ka deklaruar se nuk preferon tė shpenzojė shuma tė mėdha parash nė realizimin e video-klipeve. Megjithėkėtė, ajo mundohet qė ēdo klip i saj tė jetė i realizuar mirė. Kėnga e radhės e cila po vizuelizohet mbanė titullin “Ty”. Muzika ėshtė realizuar nga Faton Dolaku, ndėrsa teksti ėshtė shkruar nga vetė kėngėtarja. Duhet cekur po ashtu se ky singėll ėshtė pjesė e albumit tė parė tė Teutės i cili u editua vjet nga produksioni KOHA.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Teuta Kurti gati pėr videoklip tė ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: