Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Britney Spears, ne Evrope per albumin e ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Britney Spears, ne Evrope per albumin e ri   Tue Nov 25 2008, 15:24Britney Spears, ne Evrope per albumin e ri, Britney Spears behet gati te promovoje albumin e saj te ardhshem, “Cirkus” ne Europe. Kengetarja ka fluturuar nga Los Anxhelosi drejt Frankfurtit ne mbeshtetje te albumit, qe do te hidhet ne treg ne 2 dhjetor. Spears ka marre me vete disa miq dhe pjesetare te familjes, si dhe manaxherin Larry Rudolph. Pasi te kaloje disa kohe ne Gjermani, Spears do te shkojne ne programin francez Star Academy dhe ne show-n tjeter X Factor ne Angli, perpara se te kthehet ne SHBA. Pranveren e ardhshme ajo ka planifikuar te zhvilloje edhe nje turne boteror.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Britney Spears, ne Evrope per albumin e ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: