Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Michael Jackson behet mysliman

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 28
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Michael Jackson behet mysliman   Tue Nov 25 2008, 15:15Michael Jackson behet mysliman, Michael Jackson eshte konvertuar ne mysliman, madje ka nderruar emrin ne Mikaeel. 50-vjecari eshte fotografuar me nje veshje tipike myslimane, ndersa ka marre pjese ne nje ceremoni ne shtepine e nje miku te tij ne Los Anxhelos, shkruan “The Sun”. Jackson eshte fotografuar i mbuluar me nje shami te zeze. Nje burim deklaroi per gazeten se kengetari, i rritur si deshmitar i Jehovait vendosi te kthehej ne mysliman, ndersa realizonte nje album ne shtepine e mikut te tij. Ndikim mendohet se kane pasur nje producent dhe nje kantautor, te dy perqafues te Islamit. Mesohet se Michael refuzoi emrin Mustava, por preferoi emrin Mikaeel, nje nga engjejt e Allahut emri Mikaeel.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Michael Jackson behet mysliman
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Edhe njė zbulim nga jeta e Michael Jackson-it
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» "Jam mysliman, mos ki frikė"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: