Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Britney Spears: “Jeta ime e tashme mė e keqe sesa burgu”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Britney Spears: “Jeta ime e tashme mė e keqe sesa burgu”   Mon Nov 24 2008, 23:26Britney Spears ka bėrė njė deklaratė tronditėse, duke pohuar se jeta e saj e re ėshtė mė e keqe sesa burgu. 26- vjeēja nuk po mund tė pėrshtatet me stilin e ri tė kontrolluar tė jetesės, pas ngjarjeve qė nisen me qethjen e kokės dhe pasuan me rėnie tė njėpasnjėshme. Nė njė dokumentar kėngėtarja amerikane ka treguar duke qarė se nė jetėn e saj nuk ka pasion apo gėzim. “Kam disa ditė tė mira, pastaj vijnė tė kėqijat. Edhe kur je nė burg mendon se do tė vije dita qė do tė dalėsh njė ditė. Por nė kėtė situate ku jam, duket se s’do tė mbarojė kurrė”, ka thėnė Britney. Ajo mendon se ende po paguan pėr zhgėnjimin qė pėrcolli tek publiku me qethjen e kokės dhe humbjen e kujdestarisė sė dy djemve. “I kam gjėrat nėn kontroll mė shumė se ē’duhet. Nėse s’do tė isha e kufizuar, do tė ndihesha e ēliruar. Duket sikur mė dėgjojnė, por nė fakt nuk ėshtė kėshtu. Nėse bėn diēka tė gabuar nė punėn tėnde, mund tė ecėsh pėrpara, por mua mė duhet ta paguaj pėr njė kohė tė gjatė. Nuk kam dashur tė jem e burgosur, por e lirė”, shprehet kėngėtarja nė kėtė dokumentar.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Britney Spears: “Jeta ime e tashme mė e keqe sesa burgu”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ramiz Dėrmaku: Pa dashuri dhe flijim jeta s'ka kuptim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: