Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 ZANFINA: Gati pėr tė bėrė bumin e radhės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

ZANFINA: Gati pėr tė bėrė bumin e radhės Empty
MesazhTitulli: ZANFINA: Gati pėr tė bėrė bumin e radhės   ZANFINA: Gati pėr tė bėrė bumin e radhės Icon_minitimeMon Nov 24 2008, 22:57

ZANFINA: Gati pėr tė bėrė bumin e radhės Zanfinaismajlijan05wk5
Pas publikimit tė lajmit se Adelina Ismajli pushon nė San Marino sė bashku me motrėn e dytė Emėn, disa ditė mė pas atyre u ėshtė bashkangjitur edhe e ėma me Zanfinėn, duke kaluar ditė shumė tė bukura nėpėr qytete tė ndryshme tė Italisė, edhe pse vendqėndrimi i tyre ka qenė qytet-shteti San Marino. Kaluan disa ditė dhe u kthyen pėrsėri nė rutinėn e pėrditshme nė Prishtinė, familja e njohur Ismajli ku filluan angazhimet e tyre normale. Zanfina gjatė kėtyre ditėve ka bėrė njė kėngė tė re sė cilės do t’i bashkangjisė edhe nje videoklip. Kėnga ėshtė ritmike dhe ajo beson qė do tė pėlqehet nga publiku, Zanfina ka planifikuar ta kėndojė pėr festat e fundvitit nėpėr xhirime tė televizioneve dhe produksioneve tė ndryshme kosovare.
Gjatė karrierės sė saj ajo ka bashkėpunuar me emra shumė tė njohur tė muzikės: Florent Boshnjakun, Ilir Beranin, Avni Qahilin, Wirusin, kurse kohėve tė fundit ajo po bashkėpunon edhe me djalin e talentuar, Flori Mumajesi. Ky i fundit i ka bėrė njė kėngė Zanfinės, tė cilėn thuhet se kėngėtarja e ka pėlqyer shumė dhe ka vendosur tė ketė tė tjera bashkėpunime me Florin. Zanfina gjithashtu, ka punuar edhe versionin ritmik tė kėngės "Koha e kometės", e cila u zgjodh si kolonė zanore pėr filmin me tė njėjtin emėr. Zanfina tashmė ka bėrė emrin e saj nė muzikė, por edhe shumė fansa gjithashtu.

_________________
ZANFINA: Gati pėr tė bėrė bumin e radhės Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
ZANFINA: Gati pėr tė bėrė bumin e radhės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: