Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Aguilera flet pėr Britney Spears

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Aguilera flet pėr Britney Spears   Mon Nov 24 2008, 22:12

Christina Aguilera dhe Britney Spears, dy ish lolitat e popit kanė mėsuar tė jenė tė dhembshura. "Nuk e paragjykoj nė asgjė qė bėn", ka thėnė Aguilera pėr Daily Mail, duke iu referuar Spears. "Gjithmone i kam uruar gjithė tė mirat", u shpreh kėngėtarja, qė hodhi poshtė zėrat pėr rivalitet mes tyre. "Kur ne tė dyja nisėm tė lanconim kėngė, u duk sikur ishim nė konkurim me njėra-tjetrėn, por nė fakt Britney ėshtė njė person me tė cilin shtrengoj duart". Dy vajzat takoheshin sė bashku tek
The Mickey Mouse Club, por tani jetet e tyre kanė marrė rrugė tė ndryshme dhe ato nuk janė mike tė ngushta.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Aguilera flet pėr Britney Spears
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: