Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Kėnga e re e Sonit shumė e klikuar nė internet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Kėnga e re e Sonit shumė e klikuar nė internet Empty
MesazhTitulli: Kėnga e re e Sonit shumė e klikuar nė internet   Kėnga e re e Sonit shumė e klikuar nė internet Icon_minitimeTue Nov 11 2008, 20:53

Kėnga e re e Sonit shumė e klikuar nė internet Soni10

Ajo nuk mund tė qėndrojė nė prapavijė. Njė gjė tė tillė e dėshmojnė edhe kėngėt e njėpasnjėshme qė hedh nė tregun muzikor, por me kėngėn e fundit "Shpirti im binjak" ka thyer rekordet. Edhe pse ka vetėm njė javė qė ėshtė lansuar, nė internet rezulton si njė ndėr kėngėt mė tė kėrkuara.

Melankolike, por edhe optimiste nė kėrkim tė shpirtit binjak, ėshtė alternativa mė e fundit qė sjell Soni Malaj. Ndoshta nuk e ka e gjetur ende gjysmėn tjetėr qė e plotėson nė jetėn reale, por krijimi mė i fundit muzikor flet pėr tė kundėrtėn.

“Nga informacionet qė kam, kėnga ‘Shpirti im binjak’ edhe pse ka vetėm njė javė qė ėshtė promovuar, ka pasur rekord klikimesh nė internet, gjė qė mė ka lumturuar pa masė”, ėshtė shprehur Soni pėr “Korrierin”.

Kėnga ėshtė e zhanrit ‘soul’, njė bashkėpunim i Sonit me Pirro Ēakon, i cili ka realizuar tekstin dhe kompozimin e kėngės, ndėrsa orkestrimin ia ka besuar Enis Preshevės.

_________________
Kėnga e re e Sonit shumė e klikuar nė internet Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Kėnga e re e Sonit shumė e klikuar nė internet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: