Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Lori paraqitet me flokė tė zeza nė klipin e ri..!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Lori paraqitet me flokė tė zeza nė klipin e ri..! Empty
MesazhTitulli: Lori paraqitet me flokė tė zeza nė klipin e ri..!   Lori paraqitet me flokė tė zeza nė klipin e ri..! Icon_minitimeTue Nov 11 2008, 20:51

Lori paraqitet me flokė tė zeza nė klipin e ri..! Lori10

Nėpėr programet muzikore ka filluar lėshimi i klipit mė tė ri i kėngėtares Loreta Kaēka, klip i realizuar nė Maqedoni pėr kėngėn "Shėn Valentini".

Kėnga ėshtė njė baladė e cila ėshtė realizuar para disa muajsh, dhe ėshtė punuar nga Armend Rexhepagiqi, i cili e ka bėrė muzikėn, me orkestrim tė Florent Boshnjakut, ndėrkohė qė tekstin e kėngės e ka shkruar Aida Baraku.

Kėnga “Shėn Valentini” ka qenė pjesėmarrėse nė festivalin e fundit “Polifest”, ku kėngėtarja nga Shqipėria rrėmbeu ēmimin e interpretimit mė tė mirė, si edhe mori ēmimin e dytė tė festivalit.

_________________
Lori paraqitet me flokė tė zeza nė klipin e ri..! Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Lori paraqitet me flokė tė zeza nė klipin e ri..!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: