Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Osmanit tė “Stupcave” ia kanė vjedhur pasaportėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Osmanit tė “Stupcave” ia kanė vjedhur pasaportėn Empty
MesazhTitulli: Osmanit tė “Stupcave” ia kanė vjedhur pasaportėn   Osmanit tė “Stupcave” ia kanė vjedhur pasaportėn Icon_minitimeSun Nov 09 2008, 14:05

Osmanit tė “Stupcave” ia kanė vjedhur pasaportėn STUPCAT5

Osman Azemit, njėri nga komikėt mė tė njohur kosovar, ia kanė tė vjedhur pasaportėn muaj mė parė. Kjo i ka shkaktuar probleme pėr tė udhėtuar. Kėtė e ka konfirmuar vetė artisti pėr emisionin “Express Live” nė KTV. Personi i cili ia ka vjedhur pasaportėn e ka keqpėrdorur atė dhe ėshtė zėnė nga autoritetet greke. Pėr shkak tė kėsaj shpeshherė Osmani ėshtė ngatėrruar me kėtė njeri dhe i ėshtė pamundėsuar tė udhėtojė nė vende evropiane dhe mė gjerė.

_________________
Osmanit tė “Stupcave” ia kanė vjedhur pasaportėn Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Osmanit tė “Stupcave” ia kanė vjedhur pasaportėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: