Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Vajza e Fatos Kryeziut do tė quhet Nina

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Vajza e Fatos Kryeziut do tė quhet Nina Empty
MesazhTitulli: Vajza e Fatos Kryeziut do tė quhet Nina   Vajza e Fatos Kryeziut do tė quhet Nina Icon_minitimeSun Nov 09 2008, 14:02

Vajza e Fatos Kryeziut do tė quhet Nina FATOS%20KRYEZIU

Fatos Kryeziu dhe bashkėshortja e tij, Arlbulena, po presin lindjen e fėmijės sė tyre tė parė. Pėr emisionin “Express Live”, Fatosi ka deklaruar pėrmes telefonit se “fėmija ėshtė vajzė dhe do tė quhet NINA”. Ēifti ka njė vit qė ėshtė martuar, ndėrsa ėshtė lidhur nė mes vete tre vjet mė parė. Fatosi ėshtė njė nga aktorėt mė tė suksesshėm tė gjeneratės sė tij dhe njihet me rolin e tij nė serinė televizive “Kafeneja Jonė”.

_________________
Vajza e Fatos Kryeziut do tė quhet Nina Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Vajza e Fatos Kryeziut do tė quhet Nina
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: