Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Genta, kėngėtarja mė “ndezėse” pėr publikun

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Genta, kėngėtarja mė “ndezėse” pėr publikun   Sun Nov 09 2008, 13:59Sipas njė sondazhi tė realizuar sė fundi nga agjencia e lajmeve “Kosovapress”, Genta Ismajli ėshtė kėngėtarja mė “ndezėse” pėr publikun. Nė kėtė sondazh tė “Kosovapress”-it kanė marrė pjesė gjithsej 2175 persona. Prej tyre, 881 vetė ose 41% kanė votuar pėr kėngėtaren gjilanase, Genta Ismaili. Nė vendin e dytė ėshtė radhitur kėngėtarja, Leonora Jakupi, me 382 vota ose 18 pėr qind, ndėrsa nė vendin e tretė, Nora Istrefi me 262 vota ose 12 pėr qind. Tutje, ky sondazh vazhdon me kėngėtaren Kaltrina Selimi e renditur e katėrta me 144 vota ose 7 pėr qind, pason kėngėtarja Zanfina Ismajli me 134 vota ose 6 pėr qind. Nė vendin e gjashtė ėshtė renditur kėngėtarja e re Dafina Zeqiri me 122 vota ose 6 pėr qind tė votave. Nė kėtė garė tė kėngėtareve qė ndezin publikun zėnė vend edhe kėngėtaret Mihrije Braha, Vesa Luma, Mimoza Mustafa dhe Gresa Behluli.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Genta, kėngėtarja mė “ndezėse” pėr publikun
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: