Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Dy qen dhuratė pėr Zanfinėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Dy qen dhuratė pėr Zanfinėn Empty
MesazhTitulli: Dy qen dhuratė pėr Zanfinėn   Dy qen dhuratė pėr Zanfinėn Icon_minitimeSun Nov 09 2008, 13:58

Dy qen dhuratė pėr Zanfinėn ADELINA%20ZANFINA

Zanfia Ismajli ėshtė mėrzitur shumė muajve tė fundit pėr faktin se qeni i saj ka ndėrruar jetė. Derisa nė media shkruhet se Adelina kėtyre ditėve i ka dhuruar asaj njė qen, sipas burimeve tė emisionit “Express Live”, Adelina nė fakt i ka dhuruar dy qenė Zanfinės. Njėri i takon racės yorkshire terier, ndėrsa tjetri i pėrket racės shicu. Kohė mė parė nė emisionin “Express Live”, Zanfina pati deklaruar se dėshiron qė nė tė ardhmen tė bėhet aktiviste e shoqatės pėr mbrojtjen e drejtave tė kafshėve “PETA”.

_________________
Dy qen dhuratė pėr Zanfinėn Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Dy qen dhuratė pėr Zanfinėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: