Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Ēka vozisin policėt????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
FaBi

avatar

Numri i postimeve : 215
Age : 28
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Futbolli
Registration date : 27/10/2007

MesazhTitulli: Ēka vozisin policėt????   Tue Oct 07 2008, 13:42

Prestigji ka filluar tė lulėzoj edhe nė botėn e luftėtarėve pėr tė drejtat e njeriut, kėshtu qė shumė makina tė shtrenjta shfrytėzohen edhe pėr ndjekje tė kriminelėve. Shikoni se ēka vozisin policėt nėpėr botė.

Ec e ik kush prej ktyne phaaaaaaaa !!!:>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peja-online.tk
 
Ēka vozisin policėt????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: