Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Fox ka pranuar se ka qenė e dashuruar nė njė striptizere

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Fox ka pranuar se ka qenė e dashuruar nė njė striptizere Empty
MesazhTitulli: Fox ka pranuar se ka qenė e dashuruar nė njė striptizere   Fox ka pranuar se ka qenė e dashuruar nė njė striptizere Icon_minitimeWed Sep 24 2008, 04:18

Fox ka pranuar se ka qenė e dashuruar nė njė striptizere 4-%20megan%20fox

Aktorja Megan Fox ka pranuar se dikur ka qenė e dashuruar nė njė striptizere. Ylli i filmit “Transformers”, qė ėshtė e fejuar me aktorin Brian Austin Green, ka bėrė tė ditur se kur kishte 18-vjet ka pasur njė lidhje tė shkurtėr me njė bukuroshe ruse tė quajtur, Nikita. “Nė atė kohė i dashuri im sapo mė kishte braktisur dhe ndihesha vėrtet e lėnduar kėshtu qė vendosa tė dilja me femra. U dashurova nė njė striptizere, me emrin Nikita, dhe kisha vendosur tė bėja tė pamundurėn pėr tė krijuar njė lidhje me tė. Mbaj mend se ajo vallėzonte shumė bukur me baladat e ‘Aerosmith’”, ka treguar Megan. Pavarėsisht eksperimentit tė saj qė tė formojė lidhje me femra, Megan insiston se ėshtė shumė e sigurt nė orientimin e saj seksual, por nuk mendon se ka diēka gabim qė njė femėr tė dashurohet nė njė femėr tjetėr. Sipas saj, kjo nuk do tė thotė patjetėr qė je lezbike.

_________________
Fox ka pranuar se ka qenė e dashuruar nė njė striptizere Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Fox ka pranuar se ka qenė e dashuruar nė njė striptizere
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: