Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Jolie dėshiron qė 6 fėmijėt ta shohin atė si njė nėnė tė fuq

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Jolie dėshiron qė 6 fėmijėt ta shohin atė si njė nėnė tė fuq Empty
MesazhTitulli: Jolie dėshiron qė 6 fėmijėt ta shohin atė si njė nėnė tė fuq   Jolie dėshiron qė 6 fėmijėt ta shohin atė si njė nėnė tė fuq Icon_minitimeWed Sep 24 2008, 04:17

Jolie dėshiron qė 6 fėmijėt ta shohin atė si njė nėnė tė fuq 2-%20jolie

Aktorja hollywoodiane, Angelina Jolie, ka thėnė se ka dėshirė tė realizojė filma aksion, me qėllim qė gjashtė fėmijėt e saj ta shohin atė si njė nėnė tė fuqishme dhe tė krenohen me tė kur tė rriten. “Dua t’i bėj tė ndihen krenarė me mua. Nėse ndodh qė tė lėndohem gjatė xhirimit tė kėtyre skenave, atėherė do tė marrė masa mbrojtėse! Jam pėrgjegjėse pėr shėndetin tim, pikėrisht pėr shkak tė fėmijėve tė mi”, ėshtė shprehur Jolie.

_________________
Jolie dėshiron qė 6 fėmijėt ta shohin atė si njė nėnė tė fuq Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Jolie dėshiron qė 6 fėmijėt ta shohin atė si njė nėnė tė fuq
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: