Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Jessiva Alba i kthehet ekranit filmik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Jessiva Alba i kthehet ekranit filmik Empty
MesazhTitulli: Jessiva Alba i kthehet ekranit filmik   Jessiva Alba i kthehet ekranit filmik Icon_minitimeWed Sep 24 2008, 04:14

Jessiva Alba i kthehet ekranit filmik Jessica_Alba_Maxim_Shoot_Raws_22(2)

Nuk kanė kaluar as tre muaj nga lindja e vajzės sė saj dhe Jessica Alba kthehet nė ekranin e madh tė kinemasė. Aktorja do tė jetė protagonistja e filmit “An Invisible Sign of my Own”, qė tregon historinė e njė gruaje qė izolohet nga shoqėria pėr t'u marrė me formula dhe numra. Jessica Alba pasi kishte luajtur rolin e gruas sė padukshme nė dy filmat e “Fantastic 4”, edhe nė kėtė histori tė re do tė jetė e “padukshme”, por nė njė tjetėr mėnyrė. Filmi flet pėr njė grua tė re qė ėshtė e mbyllur nė vetvete dhe e fiksuar pas matematikės dhe numrave. Por gjėrat do tė ndryshojnė kur do tė punėsohet si mėsuese e matematikės nė njė shkollė fillore.

_________________
Jessiva Alba i kthehet ekranit filmik Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Jessiva Alba i kthehet ekranit filmik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: