Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeLatest imagesAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Futbolli
Registration date : 27/10/2007

Cana shėnon, por Marsey humb Empty
MesazhTitulli: Cana shėnon, por Marsey humb   Cana shėnon, por Marsey humb Icon_minitimeWed Sep 17 2008, 20:26

Cana shėnon, por Marsey humb Lorikcana
Futbollisti kosovar, Lorik Cana ka shėnuar gol nė ndeshjen e sotme ndaj Liverpulit nė kuadėr tė grupit D tė Ligės sė Kampionėve, por skuadra e tij nė fund ka pėsuar humbje me rezultat 2:1. Kapiteni i Olimpikut tė Marsejės, Cana ka shėnuar nė minutėn e 23-tė, por vetėm tre minuta mė vonė ėshtė kundėrpėrgjigjur kapiteni i Liverpulit, Stiven Xherard, i cili ka barazuar shifrat nė 1:1.