Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Fundi i pėrdoruesve tė kopjeve ilegale tė Windows XP?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
FaBi

avatar

Numri i postimeve : 215
Age : 28
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Futbolli
Registration date : 27/10/2007

MesazhTitulli: Fundi i pėrdoruesve tė kopjeve ilegale tė Windows XP?   Wed Sep 17 2008, 20:24


Microsoft ka vendosur tė bėj edhe hap tutje nė luftė kundėr pronarėve tė kopjeve ilegale tė Windows, tė cilėt, dorėn nė zemėr, janė mė shumė sesa ata legal.
Kanė kaluar rreth dy vite prej paraqitjes sė mekanizmit tė Microsoftit, WGA, apo Windows Genuine Advantage Notification detyra parėsore e tė cilit ka qenė njoftimi i pėrdoruesve se janė duke pėrdorė kopje ilegale tė Windows-it (sikur nuk e kanė ditur secili pa i thėnė askush).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peja-online.tk
 
Fundi i pėrdoruesve tė kopjeve ilegale tė Windows XP?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: